o nás

chimicron semiconductor co., ltd

chimicron semiconductor co., Ltd je špecialista na výskum a vývoj v oblasti LED driver ic, AC-DC power management, nízkonapäťových a strednonapäťových mosfetov so sídlom v Shenzhen, Čína. máme profesionálny tím výskumných a vývojových technikov a poprednú svetovú technológiu s predajnou servisnou kanceláriou / partnermi v pevninskej Číne, Hongkongu a Kanade.

s našimi vlastnými výhodami pokročilej technológie v dizajne čipov a umeleckých remesiel, chimicron úzko spolupracuje so špičkovým továrňou na balenie a testovanie čipov a má prísnu kontrolu kvality produktov, aby sme zabezpečili stabilné dodávky a nepretržitú kvalitu produktov. náš produkt má vynikajúcu funkčnosť a spoľahlivosť, diverzifikáciu a uspokojivý popredajný servis. jeho aplikácia sa prikláňa k strednému a vyššiemu koncu. venujeme veľkú pozornosť budovaniu a povesti našej značky!

naše diely majú široké uplatnenie v takých oblastiach spotreby, ako je napájací ovládač LED osvetlenia, hlavná doska lcd TV, mid, mobilný telefón, set top box, gps, POS terminál a prenosná power banka atď.

berúc do úvahy prevádzkovú filozofiu kvality na prvom mieste, prioritu zákazníkov, všetci chimikrónoví zamestnanci krok za krokom zlepšujú náš štandard služieb a spokojnosť zákazníkov pomocou inovatívnej technológie, aby sa vaše produktové riešenie zlepšilo!

obrázky spoločnosti

predajná kancelária

predajný tím

predajný tím (2)

roh skladu

Top